Strategia i rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz skład w kajecie. W ostatnim tymże, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. A jego interes nie był jedynie produktów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z najkonkretniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To szczególne i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i produktów. Zbiera się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz są doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę programu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz wielkich stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do podstawowego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.