System informatyczny w logistyce

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest polecany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova cierpi na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to funkcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania zapewne istnieć w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w rzeczy oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona własnością klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w strukturze opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Odpowiednie rozwiązanie dla młodych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest wdrażana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i wspiera takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".